دانلود کتاب اعجاز قرآن از هارون یحیی

دانلود کتاب اعجاز قرآن از هارون یحیی  کتاب اعجاز قرآن از هارون یحیی

اعجاز قرآن

  نام کتاب: اعجاز قرآن – در پرتو علم و تکنولوژی معاصر  (تایپ شده)

نویسنده: هارون یحیی

مترجم: محمد فرید آسمند

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 194 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 2.92 مگابایت

 

معرفی کتاب

قرآن کریم در هر گوشه و کنار جهان، به زبان های مختلف ترجمه شده است. این کار برای دانستن آسانتر و بهتر قرآن و عمل کردن به هدایات آن بسیار سودمند واقع میش ود. الحمدلله به زبان های ملی ما نیز قرآن کریم ترجمه گردیده و ما را قادر میسازد تا هدایات خداوند را تا حدودی درک نماییم. اما در ترجمه هر آنچه را که گوینده اصلی مدنظر داشته و در کلام خود گنجانیده، قابل انتقال به زبان دیگر نمی باشد. بزرگترین مانع بر سر این راه حدود دانش ناچیز انسان در برابر علم لایتناهی الله می باشد. لذا تمام آنچه را که خداوند در قرآن گنجانده است، در ترجمه ها و تفاسیری که به دست انسانها نوشته شده است، نمیتوان دریافت. • آیا در قرن هفتم میلادی کسی می دانست جو زمین متشکل از هفت طبقه است؟ • آیا در قرن هفتم میلادی کسی مراحل تکامل طفل را در داخل رحم مادر میدانست؟ • آیا در قرن هفتم کسی میدانست که جهان همیشه در حال توسعه است؟ • آیا در قرن هفتم کسیی میدانست که نشان انگشت هر شخص منحصر به فرد است؟ • آیا در قرن هفتم کسی در مورد ابر و ستونهای ارم معلومات داشت؟ و … جواب همه این سوالات یکی است: قرآن کلام مقدس خداوند است که خود همه چیز را آفریده و همه چیز در حیطه علم او قرار دارد. هر آیه در قرآن رمزی از اعجاز این کتاب الهی می باشد. پس بر انسان لازم است که هر چه زود به این کتاب متوصل گردیده و رهنمودهای آنرا با چشم باز و دل پاک سرمشق زندگی خود قرار بدهد. در کتاب اعجاز قرآن، بار دیگر هارون یحیی ما را با دنیای شگرف آیات قرآن و حقایق علمی و تاریخی پشت پرده این آیات آشنا می کند. حقایقی که کتمان آنها برای هیچ کسی امکان پذیر نیست. مردم سراسر جهان کتابهای هارون یحیی را به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، اردو، عربی، روسی، یونانی و … مطالعه می کنند. کارهای هارون یحیی همه در جهان تحسین شده و سبب ایمان آوردن تعداد زیادی از مردم و قوت ایمان عده ای دیگر گشته است. خردمندی، اخلاص و فصاحت کتابهای وی بر قلب خواننده اثر می گذارد. بدون شک این همه از برکت خرد و فصاحت نهفته در خود قرآن است. ناممکن است کسی آثار این دانشمند را خوانده باشد و باز هم از نظریات ماده پرستی الحادی دفاع نماید. سپاس از نوشته های هارون یحیی که تمام تحرکات انکاری را در عصر حاضر مغلوب گردانیده است.
 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
  1. سارا می گوید

    خواهش میکنم مشکل حل کنین من خیلی علاقه دارم این کتاب بخونم ولی باز نمیشه آیات میان ها ولی دیگه هیچی نیست خواهش میکنم ازتون من خیلی نیاز دارم این کتاب بخونم اگه میتونستم میخریدم خواهش میکنم

    1. مرتضی قربانی می گوید

      کتاب مشکلی ندارد. احتمالا با نرم افزار شما سازگار نیست. از نرم افزار Sumatra استفاده کنید. از اینترنت به راحتی میتونید دانلودش کنید. یا آخرین نسخه Acrobat Reader را نصب کنید. مشگل از نرم افزارتونه. بقیه دوستان که دانلود کردن همچین مشکلی نداشتن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.