دانلود کتاب گرفتار از هارلان کوبن

دانلود کتاب گرفتار از هارلان کوبن   کتاب گرفتار از هارلان کوبن

نام کتاب: گرفتار  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: هارلان کوبن

مترجم: محمد عباس آبادی

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 413 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 1.74 مگابایت

 

خلاصه داستان

زمان: قرن بیستم میلادی مکان: آمریکا (ایالت نیوجرسی) “هیلی مک ویدِ” هفده ساله، دخترِ خوب یک خانواده اهل نیوجرسی و کاپیتان تیم لاکراس دختران قرار است سال آینده وارد دانشگاه شود. علیرغم تمام امید و رویاهایی که پدر و مادرش به او بسته اند، آن حادثه تلخ اتفاق افتاد. مادرش یکروز صبح در حالی از خواب بیدار شد که هیلی، شب گذشته به خانه برنگشته بود و سه ماه بدون اینکه از او خبری بشود سپری می شود. “وندی تاینس”، خبرنگار و مجری برنامه ای تلویزیونی به نام ” گرفتار در حین ارتکاب” (Caught in The Act) هست که با همکاری پلیس محلی هدفش شناسایی و پایین آوردن آمار مربوط به شکارچیان جنسی است و تا به حال به همراه تیمش ده ها مورد کودک آزاری را بررسی کرده است تا زمانی که با آخرین پرونده اش روبرو شد. “دن مرسر” مربی بسکتبال و مددکار اجتماعی است که با نوجوانان کار می کند. یک شب  یکی از همین نوجوانان به نام “چینا” با او تماس می گیرد و به او می گوید دچار مشکل شده است و از دن مرسر می خواهد به خانه اش برود. وقتی دن مرسر وارد خانه می شود با دوربین وندی تاینس و تیمش روبرو می شود و با وجود ادعای بیگناهی، به سوء استفاده جنسی متهم می شود. از نظر وندی، دن مرسر هم فقط یک متجاوز دیگر است که عدالت باید در موردش اجرا شود، اما با با بیشتر پیش رفتن داستان مشخص می‌شود که این ماجرا بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد …
 

معرفی کتاب

رمان گرفتار، هفدهمین رمان هارلان کوبن است که در سال 2010 منتشر شد. ماجرای این کتاب همانند اکثر کتاب‌های هارلان کوبن در حومهٔ نیوجرسی، ایالتی که خود نویسنده در حال حاضر در آن زندگی می‌کند، روی می‌دهد. از ویژگی‌های داستان می‌توان به داشتن پیچ و خم‌ها، معماهای فراوان و وقایع غیر قابل پیش بینی اشاره کرد، به طوری که خواننده برای کشف معماهای داستان باید به معنای واقعی تا آخرین کلمهٔ آخرین صفحهٔ کتاب پیش برود. کتاب گرفتار دهمین “رمانِ مستقل” هارلان کوبن است و ماجرای آن ارتباطی با رمان‌های قبلی او ندارد، اگرچه بعضی از شخصیت‌های کتاب‌های قبلی‌اش در آن ظاهر شده‌اند.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب گرفتار ترجمه ای است از کتاب Caught (به فارسی: گرفتار) نوشته هارلان کوبن که نخستین بار سال 2010 توسط انتشارات Dutton در آمریکا منتشر شد.
 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
  1. شاهین کویر می گوید

    سلام یادت رفته لینک دانلو براش بزاری ها

    1. مرتضی قربانی می گوید

      اضافه شد دوست عزیز.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.