کاغذ دیواری ساده بهتر است یا گل دار

خیلی از ما دیگر علاقه ای به رنگ کردن یکدست خانه نداریم و دوست داریم هر اتاق و هر دیوار در طرح و رنگ متفاوت باشد، پس بهترین گزینه کاغذ دیواری است.

طرح های گل دار

در این مطلب سعی میکنیم چند نمونه طرحگل دار رو و تاثیراتش در منزل رو با هم بررسی کنیم.

چشم گیر و گل درشت:

کاغذ دیواری گل دار

به این تصویر دقت کنید. کاغذ دیواری بکار رفته چشم گیر با طرح نسبتا شلوغ است و مناسب دیوارهای بزرگ.

گل و پرنده

کاغذ دیواری گل دار

طرح رویایی و رنگارنگ که بهترین گزینه برای پذیرایی جوانانه یا اتاق خواب با تم دخترانه محسوب می شود.

طرح گل دار سنگین

کاغذ دیواری گل دار

یک کاغذ دیواری با طرح گل دار سنگین و خاص فضای یک خانه را کاملا تغییر می دهد. به فضای این لاندری دقت کنید که یک طرح گل دار چقدر آن را دل نشین کرده و از خسته کننده بودن خارج کرده است. این نمونه خود اثباتی بر این است که کاغذ‌دیواری چطور می‌تواند فضای اتاق را از این رو به آن رو تغییر دهد.

 گل دار درشت:

کاغذ دیواری گل دار

این یکی از بهترین نمونه هاست. دقت منید که چقدر آبشاری و زیبا این گل های درشت تا پایین آمده اند. گل های این کاغذ دیواری کاملا طبیعی به نظر می رسد.

طرح گل های بهاری:

کاغذ دیواری گل دار

این طرح یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب محسوب می شود. رنگ سفید کرم و نهایتا برگ های سبز زیبایی و طراوت بی نهایتی به اتاق داده است.

گل دار خانم پسند.

کاغذ دیواری گل دار

مسلما تمام طرح های گل دار تا حد زیادی خانم پسند هستند. این کاغذ دیواری ساده رویایی بهترین گزینه برای اتاق خواب یا حتی دفتر کار داخل خانه محسوب می شوند.

گل دار درشت و به هم چسبیده:

کاغذ دیواری گل دار

بله این طرح گل دار با رنگ های شاد را داخل اتاق خواب هم می شود نصب کرد ولی توجه کنید که این سرویس بهداشتی با وجود این کاغذ دیواری چه جلوه زیبایی پیدا کرده است.

گل دار با رنگ های خنثی:

کاغذ دیواری گل دار

نگاه کنید این طرح با همین رنگ های ساده و تضاد رنگی کمی که دارد این راهرو را چقدر زیبا کرده. کاغذ دیواری گل دار لزوما تضاد رنگی ندارد. همین کاغذ دیواری نیز فضا را زیبا کرده است.

طرح برگ دار درشت:

کاغذ دیواری گل دار

اگر دوست دارید که رنگ سبز در آن زیاد بکار رفته باشد یا طرح ساحلی باشد این مورد یا کاغذ دیواری های مشابه آن گزینه خیلی خوبی برای اناق شما محسوب می شود.

گل دار آنتیک:

کاغذ دیواری گل دار

کاغذ دیواری آنتیک برای یک دکوراسیون آنتیک یا سنتی یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. بخصوص اگر دکوراسیون آنتیک هم انتخاب کنید.

گل دار رمانتیک:

کاغذ دیواری گل دار

دقت کنید که این کاغ

ذ دیواری قیمت مناسب گل دار چقدر فضای اتاق را رمانتیک کرده بخصوص با وجود تخت خواب نرم و راحت فضای این اتاق ریلکس کردن را به ما یاد آوری می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 4 = 3