نصب کاغذ دیواری روی کاشی

نصب کاغذ دیواری روی کاشی

شما می‌توانید با چسباندن کاغذ دیواری روی کاشی به منزل خود تنوع بدهید.اگر دوست دارید به منزل خود جلوه ای جدید بدهید مطلب زیر را بخوانید.

کاغذ دیواری‬‎

 • ابتدا باید کاشی و سرامیک را کاملا بشویید تا هیچگونه چربی روی آن وجود نداشته باشد پس از اینکه بخوبی خشک شد روی آن را بتونه کرده و سطح صافی درست کنید. سپس می توانید روی این سطح صاف کاغذ دیواری بچسبانید.
 • برای اینکه بتوان کاغذ دیواری را بخوبی روی کاشی نصب کرد بهتر است سطح زیر آن را صاف کرد بنابراین نصاب ها شیارها را با بتونه پر می کنند.
 • پس از اینکه سطح صافی بدست آمد و بتونه کاملا خشک شد چسب زده و کاغذ دیواری ارزان قیمت نصب می شود.

*در موارد زیادی بخصوص برای خانه های استیجاری کاغذ دیواری روی کاشی بدون زیر سازی نصب می شود. و از آنجایی که چسب کاغذ دیواری با آب پاک می شود پس از کندن آن براحتی قابل تمیز شدن است.

سوالات متداول شما

آیا استفاده از کاغذدیواری برای آشپزخانه مناسب است؟ آیا زدن کاغذدیواری ارزان بین دو کابینت بالا و پایین فضا را شیک تر از کاشی می کند؟ آیا زدن کاغذدیواری روی کاشی نیاز به زیر سازی دارد؟ قابل شستشو بودن کاغذدیواری در چه حد است؟ آیا بالای گاز را راحت می شود تمیز کرد ؟ و ….

 1. آیا استفاده از کاغذدیواری برای آشپزخانه مناسب است؟ بله امروزه خیلی ها برای مدرن تر کردن و جدید تر کردن فضای آشپزخانه کاغذدیواری قابل شستشو را روی کاشی آشپزخانه نصب می کنند.
 2. آیا زدن کاغذدیواری بین دو کابینت بالا و پایین فضا را شیک تر از کاشی می کند؟ مسلما کاغذ دیواری از کاشی شیک تر و جدید تر بوده و جلوه بهتری به آشپزخانه ما می دهد.
 3. آیا زدن کاغذدیواری روی کاشی نیاز به زیر سازی دارد؟دو حالت را می شود در نظر گرفت: اگر می خواهید بشود هر زمان کاغذ دیواری را کند و آشپزخانه مثل حالت قبل شده و کاشی ها تمیز باشد نباید زیر سازی انجام داد.
 4. چون چسب کاغذدیواری در آب به راحتی حل می شود و با دستمال خیس می شود کاشی ها را مثل حالت قبل کرد. ولی در این صورت درز کاشی ها کمی دیده می شود.
 5. اگر می خواهید کاغذدیواری خیلی صاف و یکدست باشد و به هیچ وجه مرز کاشی ها دیده نشود باید حتما زیر آن را زیر سازی کرد و با بتونه درز ها را پوشاند و بعد روی آن کاغذدیواری را نصب کرد.
 6. قابل شستشو بودن کاغذدیواری در چه حد است؟ کلا همه کاغذ دیواری های که قابل شستشو هستند روکش وینیل دارند.
 7. روکش وینیل یک روکش پلاستیکی خیلی نازکی است که کاملا قابل شستشو است و حتی از مواد شوینده مانند اسپری های همه کاره می شود روی آن زد و با اسکاج تمیز کرد.
 8. آیا بالای گاز را راحت می شود تمیز کرد؟ چون اطراف گاز روغن داغ پراکنده شده و معمولا جای آن بصورت قطرات ریز می ماند بهتر است در قسمت بالای گاز از روکش های آلومینیومی یکبار مصرف یا ورقه های فلزی استفاده کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 7