دانلود کتاب ارسطو از راپرت وودفین

دانلود کتاب ارسطو از راپرت وودفین   کتاب ارسطو از راپرت وودفین

ارسطو-قدم اول

نام کتاب: ارسطو – قدم اول

نویسنده: راپرت وودفین

مترجم: محمد فیروزکوهی

انتشارات: شیرازه

سال نشر: 1381

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 178 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 9 مگابایت

 

معرفی کتاب

ارسطو را “استادِ دانایان” لقب داده‌اند. متفکر بنیانگذاری که اندیشه‌اش در تمامی زمینه‌ها بی‌رقیب مانده است و حتی استاد وی، “افلاطون” نیز توان رقابت با وی را ندارد. در کتاب ارسطو: قدم اول سعی شده است در قالب تصاویر کارتونی و با اشاره به وضعیت فکری و اجتماعی یونان قدیم، زندگی و آثار ارسطو و به ویژه اندیشه‌های وی در حوزه فلسفه، منطق، زیبایی شناسی اخلاق، حکومت و مانند آن شرح و توصیف شود. کتاب حاضر قدم اولی است که خواننده را به جهان ارسطویی، جهانی مملو از نظریه‌های مختلف در زمینه منطق، علم، زیبایی‌شناسی و حتی روانشناسی رهنمون می‌سازد. با مطالعه این کتاب خواننده در خواهد یافت که چرا برخی از اندیشه‌های ارسطو در زمینه متافیزیک، وجود، جوهر و علیت امروز نیز در فلسفه مدرن موضوع بحث و مجادله هستند و چرا می‌توان ادعا کرد که مباحث پست‌مدرنیسم، بدون فهمِ نظریات ارسطو در زمینه دیالکتیک و نشانه‌شناسی ناکامل باقی خواهند ماند.
 

اطلاعات کتاب

• این کتاب ترجمه ای است از کتاب Introducing Aristotle (به فارسی: معرفی ارسطو) که توسط انتشارات Icon Books Ltd در سال 2000 به چاپ رسید.
 

مجموعه کتب قدم اول

سری کتب قدم اول که توسط انتشارات شیرازه منتشر شده اند، کتاب هایی هستند مصور، آسان و جذاب و خواندنی که برای آشنایی و قدم اولیه به سوی بزرگان علم و فلسفه نوشته شده اند و از این حیث برای مخاطب خاص و عام جذاب و مفید است.
 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.