دانلود کتاب ضربه عقاب از آنتونی هوروویتس

دانلود کتاب ضربه عقاب از آنتونی هوروویتس

 کتاب ضربه عقاب از آنتونی هوروویتس

  نام کتاب: الکس رایدر 4 – ضربه عقاب نویسنده: آنتونی هوروویتس مترجم: مهدی قراچه داغی مجموعه: الکس رایدر انتشارات: ایران بان سال نشر: 1388 زبان: فارسی تعداد صفحات: 280 صفحه فرمت: PDF حجم:  2.62 مگابایت  

خلاصه داستان

زمان: قرن بیستم میلادی مکان: فرانسه الکس رایدر چهارده ساله، جاسوس همیشه ناراضی، که با اکراه برای سازمان جاسوسی انگلستان ام. آی. 6 کار می‌کرد، بار دیگر در سواحل جنوبی فرانسه احساس می‌کند که نوجوان معمولی است، تا این که انفجاری وحشتناک در خانه میزبانش رخ می‌دهد و سبب می‌شود دوباره به دنیای خشونت بازگردد. اما این بار ام. آی. 6 مایل نیست که او در این ماجرا دخالت کند. آلکس مصمم است با کسانی که به خانه دوستش حمله کرده‌اند، مقابله کند. هر چند که این بار مجبور است همه کارها را به تنهایی انجام دهد. اما این اقدام آلکس، او را به ماجرایی بسیار وحشتناک‌تر از تصورش وارد می‌کند …
 

معرفی کتاب

کتاب ضربه عقاب جلد چهارم از مجموعه کتابهای محبوب الکس رایدر است که در آن به یکی دیگر از ماموریت های این جاسوس نوجوان پرداخته است. این ماموریت الکس را در فرانسه درگیر خود می کند. این کتاب در 4 سپتامبر 2003 در انگلستان و  در 12 آوریل 2004 در آمریکا منتشر شد.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب ضربه عقاب ترجمه ای است از کتاب Eagle Strike (به فارسی: ضربه عقاب) نوشته Anthony Horowitz که نخستین بار در سال 2003 توسط انتشارات Walker Books در انگلستان منتشر شد.
 

مجموعه الکس رایدر

در سال ۲۰۰۰، آنتونی هوروویتس نوشتن مجموعهٔ موفق Alex Rider (به فارسی: الکس رایدر) را آغاز کرد. این مجموعه داستان پسری به نام “الکس رایدر” را بازگو می‌کند که ناخواسته به دنیای جاسوسی برای سازمان جاسوسی بریتانیا کشیده می‌شود و خطرات بسیاری را از سر می‌گذراند.

مجموعه‌ی الکس رایدر، مشهورترین اثر هوروویتس و مشهورترین مجموعه‌ی جاسوسی دنیا در میان کتاب‌ های نوجوانان است، تا آن‌جا که بسیاری به او لقب جیمز باند جوان را داده‌اند. لقب او، یعنی دو صفر هیچ، اشاره به لقب جیمز باند، مأمور دو صفر هفت دارد که به شکل طنز برای رایدر ساخته‌اند. تا به حال ۶۰۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده و جایزه های معتبر بسیار زیادی را از آن خود کرده است. این مجموعه در اروپا و آمریکا مانند هری پاتر پر طرفدار است. عناوین این مجموعه عبارتند از:

جلد اول: Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن – ترجمه شده با عنوان دو صفر هیچ)

جلد دوم: Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف –ترجمه شده با عنوان مدرسه شوم)

جلد سوم: Skeleton Key (به فارسی: کلید اسکلتی – ترجمه شده با عنوان گذرگاه اسکلت)

جلد چهارم: Eagle Strike (به فارسی: ضربه عقاب – ترجمه شده با عنوان ضربه عقاب)

جلد پنجم: Scorpia (به فارسی: عقرب – ترجمه شده با عنوان عقرب)

جلد ششم: Ark Angel (به فارسی: آرک انجل – ترجمه شده با عنوان آرک انجل)

جلد هفتم: Snakehead (به فارسی: سَرماری – ترجمه شده با عنوان سرِ مار)

جلد هشتم: Crocodile Tears (به فارسی: اشک های تمساح – ترجمه شده با عنوان اشک تمساح)

جلد نهم: Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب – ترجمه شده با عنوان بازگشت عقرب)

جلد دهم: Russian Roulette (به فارسی: رولت روسی)

 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.