دانلود کتاب ویرانه های گرلان از جان فلاناگان

دانلود کتاب ویرانه های گرلان از جان فلاناگان کتاب ویرانه های گرلان از جان فلاناگان

  نام کتاب: کارآموز رنجر 1 – ویرانه های گرلان  (تایپ شده)

نویسنده: جان فلاناگان

مترجم: Pioneer

مجموعه: کارآموز رنجر

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 282 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 1.93 مگابایت

 

خلاصه داستان

“ویل”، پسر بچه یتیم در سالروز پانزده سالگی آماده میشود تا همراه پنج دوست خود در مراسمی شرکت کند که آینده آنها را رقم می زند. او قرار است به عضویت مدرسه نظامی در بیاید. ولی چون آمادگی جسمانی مناسب را ندارد، پذیرفته نمیشود. درست زمانی که ویل از داشتن کاری در قصر برای آینده خود ناامید شده، توسط رنجری به نام “هالت” به عنوان کارآموز انتخاب می شود. رنجرها، دسته پنجاه نفری از افراد مرموز هستند تا حدی که بین مردم شایعه شده است، “جادوی سیاه” تمرین می کنند. رنجرها با رفتارهای مرموزشان همیشه ویل را عصبانی کرده‌اند و حالا “ویل” ۱۵ ساله، خود برای کارآموزی رنجر پذیرفته می‌شود! او هنوز نمی‌داند که رنجرها، نگهبانان واقعی سرزمینش هستند و تا رسیدن ارتش با دشمنان می‌جنگند. نبرد بزرگی در پیش است. “مورگاراث” فرمانروای کوهستان باران و ظلمت، نیروهایش را جمع کرده تا به سرزمین پادشاهی حمله کند. او عزم کرده که این بار از جنگ دست خالی بر نگردد …
 

اطلاعات کتاب

• کتاب ویرانه های گرلان ترجمه ای است از کتاب The Ruins of Gorlan (به فارسی:  ویرانه های گرلان) نوشته جان فلاناگان که نخستین بار در یکم نوامبر 2004 در استرالیا و سپس در 16 ژوئن 2005 در آمریکا منتشر شد.
 

مجموعه کارآموز رنجر

کارآموز رنجر، مجموعه رمان فانتزیست که توسط نویسنده ی استرالیایی، جان فلاناگان نوشته شده است . اولین رمان این مجموعه با عنوان ویرانه های گرلان در یکم نوامبر 2004 در استرالیا و سپس در 16 ژوئن 2005 در آمریکا منتشر شد. از سال 2010 یازده کتاب از این مجموعه در استرالیا و نیوزیلند و دیگر کشورهای زیرمجموعه ی این کشورها منتشر شد. این مجموعه سرگذشت ویل را دنبال می کند. پسری یتیم که در پانزده سالگی به شاگردی رنجر کهنه کاری به نام  هالت پذیرفته می شود و تلاش می کند قلمرو پادشاهی آرالوئن را از تهدید مهاجمان، خائنان و تهدیدها حفظ کند. او در ماجراجویی هایش به مربی اش هالت و بهترین دوستش هوراس می پیوندد. جان فلاناگان یک مجموعه ی دوازده جلدی برای این کتاب نوشته است که شامل یک موخره با عنوان اتفاقات شانزده سال بعد است که در یکم اکتبر 2013 با عنوان The Royal Ranger (به فارسی: تکاور سلطنتی) منتشر شده است. در واقع، مجموعه “کارآموز رنجر”، مجموعه ای از 12 داستان کوتاه بود که فلاناگان آنها را برای علاقه مند کردن پسرش به خواندن نوشته بود. ده سال بعد، فلاناگان دوباره داستان ها را پیدا کرد و تصمیم گرفت آنها را به کتاب تبدیل کند. او برای نوشتن كتاب هايش از داستان هاي كوتاه قرون وسطی الهام گرفته و به همين خاطر ماجراهاي اين مجموعه در اروپای قرون وسطی اتفاق مي افتد. مجموعه فانتزی “کارآموز رنجر” خیلی زود به خاطر جذابیتش در لیست پر فروش ها قرار گرفت و در ۱۶ کشور جهان از جمله بلژیک، آمریکا، انگلستان، نیوزلند، آلمان، هلند، ایتالیا و سوئد منتشر شد.
 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.