دانلود کتاب Point Blanc از Anthony Horowitz

دانلود کتاب Point Blanc از Anthony Horowitz

 کتاب Point Blanc از Anthony Horowitz

  نام کتاب: Point Blanc نویسنده: Anthony Horowitz مجموعه: Alex Rider زبان: انگلیسی تعداد صفحات: 89 صفحه فرمت: PDF حجم:  439 کیلوبایت  

خلاصه داستان

زمان: قرن بیستم میلادی مکان: انگلستان، شهر لندن “الكس رايدر”، جاسوس نوجوان بعد از ماموریت خطرناک مجتمع کامپیوتری، به مدرسه بر می‌گردد و سعي می‌کند با زندگي مخفيانه دوگانه و هم چنين تكاليف مدرسه اش كنار بيايد؛ اما سازمان جاسوسي انگلستان نقشه‌های ديگري براي او دارد. الکس مجبور می شود به یک مدرسه جادوگری در رشته کوههای آلپ فرانسه برود تا از اتفاقات عجیب و غریب آنجا سر دربیارورد، غافل از اینکه …
 

معرفی کتاب

کتاب Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف) جلد دوم از مجموعه کتابهای محبوب الکس رایدر است که در آن به یکی دیگر از ماموریت های این جاسوس نوجوان پرداخته است. این ماموریت الکس را از لندن به مدرسه ای در کوهستان های آلپ فرانسه می کشاند تا آنجا در مورد قتل دو بیلیونر تحقیق کند. این کتاب در 3 سپتامبر 2001 در انگلستان و  در 15 آوریل 2002 با عنوان Point Blank (به فارسی: مقابل به هدف) در آمریکا منتشر شد. Point Blank به صورت لفظی به معنی نقطه سفید یا نقطه توخالی است ولی در اصطلاح انگلیسی به معنای مقابل به هدف است.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف) جلد دوم از مجموعه جاسوسی Alex Rider (الکس رایدر) است که نخستین بار در سال 2001 توسط انتشارات Walker Books در انگلستان منتشر شد.
 

مجموعه الکس رایدر

در سال ۲۰۰۰، آنتونی هوروویتس نوشتن مجموعهٔ موفق Alex Rider (به فارسی: الکس رایدر) را آغاز کرد. این مجموعه داستان پسری به نام “الکس رایدر” را بازگو می‌کند که ناخواسته به دنیای جاسوسی برای سازمان جاسوسی بریتانیا کشیده می‌شود و خطرات بسیاری را از سر می‌گذراند.

مجموعه‌ی الکس رایدر، مشهورترین اثر هوروویتس و مشهورترین مجموعه‌ی جاسوسی دنیا در میان کتاب‌ های نوجوانان است، تا آن‌جا که بسیاری به او لقب جیمز باند جوان را داده‌اند. لقب او، یعنی دو صفر هیچ، اشاره به لقب جیمز باند، مأمور دو صفر هفت دارد که به شکل طنز برای رایدر ساخته‌اند. تا به حال ۶۰۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده و جایزه های معتبر بسیار زیادی را از آن خود کرده است. این مجموعه در اروپا و آمریکا مانند هری پاتر پر طرفدار است. عناوین این مجموعه عبارتند از:

جلد اول: Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن – ترجمه شده با عنوان دو صفر هیچ)

جلد دوم: Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف –ترجمه شده با عنوان مدرسه شوم)

جلد سوم: Skeleton Key (به فارسی: کلید اسکلتی – ترجمه شده با عنوان گذرگاه اسکلت)

جلد چهارم: Eagle Strike (به فارسی: ضربه عقاب – ترجمه شده با عنوان ضربه عقاب)

جلد پنجم: Scorpia (به فارسی: عقرب – ترجمه شده با عنوان عقرب)

جلد ششم: Ark Angel (به فارسی: آرک انجل – ترجمه شده با عنوان آرک انجل)

جلد هفتم: Snakehead (به فارسی: سَرماری – ترجمه شده با عنوان سرِ مار)

جلد هشتم: Crocodile Tears (به فارسی: اشک های تمساح – ترجمه شده با عنوان اشک تمساح)

جلد نهم: Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب – ترجمه شده با عنوان بازگشت عقرب)

جلد دهم: Russian Roulette (به فارسی: رولت روسی)

 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.