دانلود کتاب Puppet on a Chain از Alistair Maclean

دانلود کتاب Puppet on a Chain از Alistair Maclean   کتاب Puppet on a Chain از Alistair Maclean

 Puppet on a Chain2

نام کتاب: Puppet on a Chain

نویسنده: Alistair Maclean

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: 228 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 901 کیلوبایت

 

خلاصه داستان

زمان: 1960  مکان: هلند، شهر آمستردام سیل مواد مخدر به طرف انگلستان و اروپا سرازیر است. “پل شرمان” کارآگاه زبده ی انگلیسی، مامور تحقیق در مورد شبکه ی پخش مواد در آمستردام هلند می شود. اما از لحظه ی اول همه چیز بهم می ریزد و کارآگاه با شرایط بسیار بغرنجی روبرو می شود …
 

معرفی کتاب

Puppet on a Chain (به فارسی: عروسکی در زنجیر) رمانی در سبک پلیسی-جنایی و با موضوع مبارزه با مواد مخدر نوشته نویسنده اسکاتلندی، آلستر مک لین است. قهرمان اصلي “قتل در آمستردام”، سرگردي به نام پل شرمان از دايره مواد مخدر اسكاتلند‌يارد است كه براي جلوگيري از ورود اين كالا به انگلستان، به كشور هلند مي‌رود تا با ماموري به نام “جيمي دو‌كلاس” صحبت كرده و عاملان را پس از شناسايي دستگير كند. اما زماني به دوكلاس مي‌رسد كه او را با گلوله از پاي در مي‌آورند و براي همين خودش به تنهايي دست به اقدام مي‌زند. سراسر داستان، تعليق و حادثه و شخصيت‌‌هاي متعددي است كه مرتب به داستان وارد مي‌شوند. ويژگي آثار مك لين، در اخلاق‌گرايي اوست. مك لين كه در يك خانواده مذهبي و با پدري كه كشيش بوده، بزرگ شده، باورهاي اخلاق‌گرايانه خود را در كتاب‌هايش اعمال كرده است. شخصيت‌هاي اصلي او، همواره مرداني مقاوم، معتقد به خدا، پايبند به اخلاق و تسليم ناپذيرند.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب Puppet on a Chain (به فارسی: عروسکی در زنجیر) نوشته Alistair Maclean در سال 1969 توسط انتشارات Collins در انگلستان و از سوی انتشارات Doubleday در آمریکا منتشر شد.
 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.