دانلود کتاب Stormbreaker از Anthony Horowitz

دانلود کتاب Stormbreaker از Anthony Horowitz

 کتاب Stormbreaker از Anthony Horowitz

  نام کتاب: Alex Rider 1 – Stormbreaker نویسنده: Anthony Horowitz مجموعه: Alex Rider انتشارات: Putnam سال نشر: 2011 زبان: انگلیسی تعداد صفحات: 94 صفحه فرمت: PDF حجم: 555 کیلوبایت  

خلاصه داستان

زمان: قرن بیستم میلادی مکان: انگلستان، شهر لندن “الكس رایدر” پسری چهارده‌ ساله با اندامی ورزیده بود و در لندن با عمویش “ران رایدر” زندگی می‌كرد. “ران” به طرز مشكوكی كشته شد. پس از مرگ ران رایدر زندگی الكس عوض شد. ظرف چند روز از یك پسربچه به یك جاسوس بزرگ تبدیل شد. الكس به اجبار در سازمان جاسوسی ام ای 6 استخدام شد و ابزارهای سری و ویژه‌ای به او دادند تا به ماموریت برود. ماموریت او گزارش فعالیت فردی به نام “سایل” بود كه كامپیوترهایی به نام “توفان شکن” در “پورت تالون” تولید كرده بود و قصد داشت آنها را در مدرسه‌ها توزیع كند. عموی الكس جاسوس ام ای 6 بود و بعد از برملا شدن هویتش به وسیله افراد سایل تیرباران شد و اینك الكس ماموریت داشت كه كار نیمه‌تمام عمویش را تمام كند …
 

معرفی کتاب

کتاب Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن) جلد اول از مجموعه الکس رایدر نوشته آنتونی هوروویتس می باشد. از روی این کتاب توسط هالیوود فیلمی بسیار جذاب و مهیج با عنوان توفان شکن ساخته شده است.
 

اطلاعات کتاب

• کتاب Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن) نوشته Anthony Horowitz نخستین بار در سال 2000 توسط انتشارات Walker Books در انگلستان منتشر شد.
 

مجموعه الکس رایدر

در سال ۲۰۰۰، آنتونی هوروویتس نوشتن مجموعهٔ موفق Alex Rider (به فارسی: الکس رایدر) را آغاز کرد. این مجموعه داستان پسری به نام “الکس رایدر” را بازگو می‌کند که ناخواسته به دنیای جاسوسی برای سازمان جاسوسی بریتانیا کشیده می‌شود و خطرات بسیاری را از سر می‌گذراند.

مجموعه‌ی الکس رایدر، مشهورترین اثر هوروویتس و مشهورترین مجموعه‌ی جاسوسی دنیا در میان کتاب‌ های نوجوانان است، تا آن‌جا که بسیاری به او لقب جیمز باند جوان را داده‌اند. لقب او، یعنی دو صفر هیچ، اشاره به لقب جیمز باند، مأمور دو صفر هفت دارد که به شکل طنز برای رایدر ساخته‌اند. تا به حال ۶۰۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده و جایزه های معتبر بسیار زیادی را از آن خود کرده است. این مجموعه در اروپا و آمریکا مانند هری پاتر پر طرفدار است. عناوین این مجموعه عبارتند از:

جلد اول: Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن – ترجمه شده با عنوان دو صفر هیچ)

جلد دوم: Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف –ترجمه شده با عنوان مدرسه شوم)

جلد سوم: Skeleton Key (به فارسی: کلید اسکلتی – ترجمه شده با عنوان گذرگاه اسکلت)

جلد چهارم: Eagle Strike (به فارسی: ضربه عقاب – ترجمه شده با عنوان ضربه عقاب)

جلد پنجم: Scorpia (به فارسی: عقرب – ترجمه شده با عنوان عقرب)

جلد ششم: Ark Angel (به فارسی: آرک انجل – ترجمه شده با عنوان آرک انجل)

جلد هفتم: Snakehead (به فارسی: سَرماری – ترجمه شده با عنوان سرِ مار)

جلد هشتم: Crocodile Tears (به فارسی: اشک های تمساح – ترجمه شده با عنوان اشک تمساح)

جلد نهم: Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب – ترجمه شده با عنوان بازگشت عقرب)

جلد دهم: Russian Roulette (به فارسی: رولت روسی)

 ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.