دانلود کتاب Child of A Dream از Valerio Massimo Manfredi

دانلود کتاب Child of A Dream از Valerio Massimo Manfredi  کتاب Child of A Dream از Valerio Massimo Manfredi

Alexander 1

نام کتاب: Alexander 1 – Child of A Dream

مجموعه: Alexander

نویسنده: Valerio Massimo Manfredi

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: 248 صفحه

فرمت: EPUB

حجم: 273 کیلوبایت

 

معرفی کتاب

در جلد نخست از مجموعه رمان Alexander (به فارسی: اسکندر)، احساسات پرشور مردم دوره باستان و ماجرایی که در یونان کهن روی داده بازگو می‌شود. پسری عجیب از شاهی بزرگ که همانا فیلیپ مقدونیه است و شهبانوی زیبارویش “المپیاس”، به دنیا می‌آید. “اسکندر”، به نوجوانی با قابلیت‌ها و توانایی‌هایی عظیم, درک ناپذیر و منحصر به فرد مبدل می‌شود. او با آموزش‌های خردمندانه و تعالیم “ارسطوی” نامدار و با داشتن دوستان بسیار صمیمی و عزیز همچون “پتولمه” و هفائستیون، به قدرتمندترین و جذاب‌ترین جنگجوی آن روزگار مبدل می‌شود؛ جوانی که قادر خواهد بود همه دنیای شناخته شده تا آن زمان را به تسلط خویش درآورد …  

اطلاعات کتاب

• کتاب Child of A Dream (به فارسی: فرزند یک رویا)، جلد اول از رمان تاریخی Alexander (به فارسی: اسکندر)، نوشته Valerio Massimo Manfredi (والریو ماسیمو مانفردی) می باشد. • کتاب در اصل ایتالیایی بوده و عنوان اصلی آن Alexandros (به فارسی: اسکندر) است که در سال 1998 در “ایتالیا” توسط انتشارات Arnoldo Mondadori Editors S. P. A به چاپ رسید. • این کتاب با عنوان اسکندر فرزند یک رویا، به فارسی ترجمه شده است.  

مجموعه تاریخی اسکندر

مجموعه تاریخی اسکندر، توصیف دوره کودکی، بالندگی و جهانگیری اسکندر مقدونی است. نویسنده، داستان زندگی “اسکندر مقدونی”، این گجستک تاریخ و ایران ستیز ملعون را در قالب تاریخ و رمان، به شکل بسیار جذابی ارائه می کند.

   ]]>

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.